Telefon: +420 354 420 211 (pracovní dny 8:00 - 17:00)

obálky, doručenky, propagační materiály - výroba a potisk

Naše obchodní referentky Vám na požádání rády sdělí všechny potřebné informace a při osobní návštěvě si budete moci vybrat pro Vás nejvhodnější materiál, barevnost a kombinaci propagačních materiálů.

Kartonové poštovní tašky GTS

Naše kartonové poštovní tašky, vyrobené z lesklého 300 g papíru, spolehlivě ochrání Vaše dokumenty a díky své detailní propracovanosti zachovají Vaší korespondenci osobitý ráz. Kartonové poštovní tašky vyrábíme ve formátech A-DISK, A6, A5, A4 a A3; v provedení se samolepící páskou a s libovolným potiskem dle přání zákazníka.

Kartonové poštovní tašky GTSKartonové poštovní tašky GTSKartonové poštovní tašky GTSKartonové poštovní tašky GTS

Kartonová poštovní taška velikosti B4 s 8 cm křížovým dnem

Poštovní taška velikosti B4 o rozměru 250 x 253 mm je vyrobena z 200 g hnědého sulfátového Kraft papíru. Vzhledem ke své pevnosti a neroztržitelnosti je vhodná na archivaci dokumentů a nebo zasílání zásilek vyšší hmotnosti.

Kartonová poštovní taška velikosti s křížovým dnemKartonová poštovní taška velikosti s křížovým dnemKartonová poštovní taška velikosti s křížovým dnem

Bloky, stolní kalendáře, dodací listy, objednávky, ...

Tyto propagační materiály vyrábíme z ofsetového nebo samopropisovacího papíru, v různobarevném provedení, ve formátech dle přání zákazníka a s možností oboustranného potisku. Můžeme Vám nabídnout: bloky, stolní kalendářové podložky, krabičky na obálky, dodací listy, servisní listy, objednávky, předávací protokoly, zjednodušené daňové doklady a další...

BlokyBlokyDaňové dokladyDaňové doklady

Prezentační složky (desky)

Prezentační složky mohou být vyrobeny z různobarevného papíru v libovolném formátu. Vaše dokumenty tak předáte svému zákazníkovi či partnerovi v atraktivních deskách potištěných firemní grafikou.

Prezentační složky

Vizitky a hlavičkové papíry

Vizitky, hlavičkové papíry a poštovní obálky sladěné do jednotného stylu jsou dnes již samozřejmostí. Ochotně Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a s přípravou grafického návrhu.

Letáky

Nabízíme též tisk plnobarevných letáků ve formátech A5, A4 a A3. Možnost oboustranného postiku je u nás samozřejmostí.